Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

megane Nick Deposu 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : megane Nick Deposu 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

megane Nick Deposu Empty megane Nick Deposu

Cuma Kas. 14, 2008 5:14 am
1. Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizlerimegane Nick Deposu Smilev uçurumdan attım sessizliğimegane Nick Deposu Smilev haber saldım rüzgârlaramegane Nick Deposu Smilev fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi...
2. İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydimegane Nick Deposu Smilev hepsi parlıyordumegane Nick Deposu Smilev hepsi gökteydi. Ama ben senimegane Nick Deposu Smilev güneşi seçtimmegane Nick Deposu Smilev bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?
3. Hani gözler vardır sözleri anlatırmegane Nick Deposu Smilev hani sözler vardır gözleri anlatırmegane Nick Deposu Smilev bir de aşk vardır seni anlatır…
4. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman edenmegane Nick Deposu Smilev geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirtenmegane Nick Deposu Smilev hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!
5. Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.
6.Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca âşık olup seni düşündüm...
7.Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...
8. Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldımegane Nick Deposu Smilev ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!
9.Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmammegane Nick Deposu Smilev gözümden akacak yaş olsan ağlamammegane Nick Deposu Smilev kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
10.Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçekmegane Nick Deposu Smilev günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorummegane Nick Deposu Smilev işte o en büyük gerçek bu...
11.Dündemegane Nick Deposu Smilev bugündemegane Nick Deposu Smilev yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!
12.Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!
13.Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?
14.Kuyruklu yıldızlar vardırmegane Nick Deposu Smilev dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördümmegane Nick Deposu Smilev o da sensin bir tanem?
15. Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.
16.Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
17.Gönlüme taht kurdunmegane Nick Deposu Smilev gönlümün sultanı oldunmegane Nick Deposu Smilev gece gökyüzünde parlayan yıldızımmegane Nick Deposu Smilev sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun?
18.Bir insanın idealleri olmalımegane Nick Deposu Smilev sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalımegane Nick Deposu Smilev özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalımegane Nick Deposu Smilev tıpkı senin gibi.
19.Sana nasıl hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatım desem hayat çok kısamegane Nick Deposu Smilev çiçeğim desem çiçek soluyor. Sana canım demeliyimmegane Nick Deposu Smilev çünkü bu can sen oldukça yaşıyor...
20.Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor...
21.Ben seni Bir Kum Tanesine Adını Yazacak Kadar Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Kadar Çok Seviyorum

22.Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsa da sesini duyabildiğim için yaşamaya değer...

23.Depremle girdin gönlümemegane Nick Deposu Smilev fay hattı çizdin yüreğimemegane Nick Deposu Smilev artçılar hala devam etmektemegane Nick Deposu Smilev özlenmektesin bir tanem dokuz nokta dokuz şiddetinde.

24.Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır.

25.Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürmemegane Nick Deposu Smilev umut yoksa yarınlar uzak kalır insanamegane Nick Deposu Smilev unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada...

26.Tatlı biri var sevilmeye değermegane Nick Deposu Smilev güzel biri var görülmeye değermegane Nick Deposu Smilev iyi dostlar var özlenmeye değermegane Nick Deposu Smilev ama biri var ki can vermeye değer!

27.Bir sevgi var içim lekesiz tertemizmegane Nick Deposu Smilev Bir özlem var içimde uçsuz bucaksızmegane Nick Deposu Smilev Bir duygu var içimde dalsız budaksızmegane Nick Deposu Smilev Birde sen varsın içimde unutulması imkânsız...

28.Korku bilmeyen GÖNÜL korkmayı öğrendi.(SENİ KAYBETMEK KORKUSU)Sevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi öğrendi.(SENİ İLK GÖRÜŞTE)Ama bu GÖNÜL tek bir şey öğrenemedi.(SENİ UNUTMAYI)

29.Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile! Ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye!

30.Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacağım sanmıştım ne bilirdim ki seni nefes gibi içime çektiğimi...

31.Varlığının tiryakisi. Yokluğunun delisiyim. Seni benden mahrum etme. Gözlerinin hastasıyım...

32.Seni Bir Serçenin Gözyaşı Dökebilme İhtimali Kadar Seviyorum Bu Kadar mı Diyeceksin Ama Serçeler Gözyaşı Döktüğünde ÖLÜRLER...

33.Kül Olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

34.Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzelimegane Nick Deposu Smilev senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum.

35.Ne zaman gelirsen gelmegane Nick Deposu Smilev başıma taç olursun. Sen benim eski değilmegane Nick Deposu Smilev eskimeyen DOSTUMSUN...

36.Aşkın zehir olsa içmezsemmegane Nick Deposu Smilev yolun ölüm olsa dönersemmegane Nick Deposu Smilev senin için bu candan vazgeçmezsem namerdim.

37.Nasıl ki Gökyüzü Yıldızsız Deniz Dalgasız Toprak Susuz Olamıyorsa Bende Sensiz Olamıyorum BİTANEM!

38.Bir tebessüm kadar güzelmegane Nick Deposu Smilev bir nefes kadar önemlisin.

39.kavuşmak ölüm ise hasretin zulümmegane Nick Deposu Smilev elbet kavuşuruz bekle be gülümmegane Nick Deposu Smilev tek sana aittir kanayan şu gönlümmegane Nick Deposu Smilev ben yolumu çoktan çizdimmegane Nick Deposu Smilev ya sen ya da ölümmegane Nick Deposu Smilev aşkım

40.Sen dardaysan ben zordayımmegane Nick Deposu Smilev sen ateşteysen ben kordayımmegane Nick Deposu Smilev bir gün bu dünyadan göçüp gidersenmegane Nick Deposu Smilev BİL Ki SENDEN ÖNCE ORDAYIM

41.BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN...

42. INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILERmegane Nick Deposu Smilev HEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI GUNESI SECTIM VE BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM.

43.SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM.

44. GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR

45. Dün güllerle seni karşılaştırdım. Güller güzel ama sen daha güzelsin. Bütün vücudumu ateşlere at yansın. Ama sadece kalbim kalsın. Çünkü içinde sen varsın bir tanem

46.Seni dünyada seven 10 kişi varsa bunlardan biri benim. Seni dünyada seven 5 kişi varsa bunlardan biri gene benim. Seni dünyada seven 1 kişi varsa o mutlaka benim. Seni dünyada seven hiç kimse yoksa bil ki ben ölmüşümmegane Nick Deposu Smilev çünkü bu dünyada seni benden çok seven yoktur.

47. Bana '' Seni Seviyorum '' diye yalanda söylesenmegane Nick Deposu Smilev bu yalanı dünyanın bütün gerçeklerine değişmeye razıyım

48.Eğer bir gün gelir beni unutursanmegane Nick Deposu Smilev bil ki silahım artik belimde değil elimdemegane Nick Deposu Smilev ama içi bosmegane Nick Deposu Smilev çünkü kursunu beynimde.

49. YAPRAKLAR DÖKÜLEBİLİRmegane Nick Deposu Smilev GÜLLER SOLABİLİRmegane Nick Deposu Smilev SENİ HERKES UNUTABİLİRmegane Nick Deposu Smilev AMA BEN ASLA!