Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yalandünya
yalandünya

spor 610
Akrep
Ejderha
Doğum tarihi : 10/11/88
İş/Hobi : elektrik satiş elemanı
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuRep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://muradiyeforum.net

spor Empty spor

Perş. Kas. 13, 2008 4:52 pm

Türkiye Ümit Milli Futbol Takımı'nın Finlandiya'yla yapacağı maç öncesinde Almanya'dan 6 Türk futbolcu aday kadroya çağrıldı. Metin Tekin, bu isimlerin beğenilirlerse, Alman vatandaşı olanların Türk vatandaşı olacağını ifade etti! Bu arada Köln forması giyen Mahmut, Turkcell Süper Lig'e ışık yaktı!
spor Time_icon13 Kasım 2008 , 12:30spor CommentYorumlar (3)
spor EmailArkadaşına Gönder
Facebook'ta Paylaş
spor PrintYazdır

spor Mahmuttemur_koln

Türkiye Futbol Federasyonu Almanya sorumlusu Metin Tekin, Kaiserslautern takımından Hasan Ali Kaldırım, St. Pauli'den Ömer Şişmanoğlu, FC Köln'den Mahmut Temür ve Serdar Kesimal, Wiesbaden'den Tunay Acar ve Wolfsburg'tan Süleyman Çelikyurt'un Ümit Milli Takım'ın Türkiye'deki kampına davet edildiklerini açıkladı.

Bu futbolcuların gelecek vaat ettiğini belirten Tekin, ''Kampta 24 kişi olacak. Bu çocukların hepsi 1989 doğumlu. Ümit Milli Takım'ın bir kadrosu var, Ancak bu çocuklar da bu kadroya adaylar. Beğenilirlerse, aralarında Alman vatandaşı olanlar Türk vatandaşı olacak'' dedi.

Türkiye'de Pazar günü kampa katılacak olan FC Köln'ün (A) takımında forma giyen Mahmut, Ümit Milli Takım'dan aldığı davetten dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Mahmut, Turkcell Süper Lig'de mücadele eden bazı takımlardan teklifler aldığını ve bunları ilk yarı tatilinde değerlendireceğini ifade ederek, ''Ben de Türkiye'de futbol oynamak istiyorum. Türkiye liginin kalitesi artmakta. Ancak öncelikle aday kadroya çağrıldım, önceliğim Ümit Milli Takım'da oynamak için çalışmak'' dedi.

Similar topics