Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

Komik Mesajlar. 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : Komik Mesajlar. 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

Komik Mesajlar. Empty Komik Mesajlar.

Cuma Ara. 12, 2008 4:42 am
*İstediğinizi söyleyin emniyettesiniz" dediler, söyledik, EMNİYET'teyizKomik Mesajlar. NoktaKomik Mesajlar. NoktaKomik Mesajlar. Nokta

* Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vururKomik Mesajlar. Nokta

* Bekarlık canıma tak ettiKomik Mesajlar. Nokta Bende KIZ kulesini kaçırdımKomik Mesajlar. Nokta

* Yeni yil iptal edildiKomik Mesajlar. Nokta Çünkü eskisini buldular!Komik Mesajlar. NoktaKomik Mesajlar. Nokta

* Maliyeden yeni bi vergi daha ''duvar yazisi vergisi''

* Şu araba benim olsunKomik Mesajlar. Nokta 5 milyar borcum olsunKomik Mesajlar. Nokta SATINCA ÖDERİMKomik Mesajlar. Nokta

* Vatandaş çok BONKÖRKomik Mesajlar. Nokta Krizlerin faturasını o ödüyor çünküKomik Mesajlar. NoktaKomik Mesajlar. Nokta

* Artık her çocuk ZAMane çocuğuKomik Mesajlar. Nokta

* Ekonomi kilitlendiKomik Mesajlar. Nokta RESET'leyelim lütfenKomik Mesajlar. Nokta

* KERİZİ çok olan yerin, KRİZİ erken olurKomik Mesajlar. Nokta

* Ülkemdeki ZAMLAR, yağmur gibi DAMLARKomik Mesajlar. Nokta

* Eskiden zamPARA'ydımKomik Mesajlar. Nokta Kriz geldi zamSEFİL oldumKomik Mesajlar. Nokta

* Eskiden ekmek aslanın ağzındaydıKomik Mesajlar. Nokta Şimdi aslanda açKomik Mesajlar. Nokta

* Çok endişelendimKomik Mesajlar. Nokta Bügün zam yapılmadıKomik Mesajlar. Nokta Acaba hükümetin başına birşeymi geldi?

* TATİLDEYİZKomik Mesajlar. Nokta imza: Cezaevindeki hortumcularKomik Mesajlar. Nokta

* Oyunu doğru partiye verKomik Mesajlar. Nokta Sonra oooy anam oy demeKomik Mesajlar. Nokta

* Vatandaş öldüKomik Mesajlar. Nokta Allah TAKSİTLERİNİ affetsinKomik Mesajlar. Nokta

* Dolar yine fırlamışKomik Mesajlar. Nokta O ne fırlamdır siz bilemezsinizKomik Mesajlar. Nokta

* Bütün umutlarım suya düştüKomik Mesajlar. NoktaAma boğulmadılarKomik Mesajlar. NoktaÇünkü onlara yüzme öğretmiştimKomik Mesajlar. Nokta

* COK YARDIMSEVERIMDIR BUTUN YARDIMLERI KABUL EDERIM Komik Mesajlar. Nokta

* Komik Mesajlar. NoktaKomik Mesajlar. NoktaKomik Mesajlar. NoktaKomik Mesajlar. NoktaVe Tanri kadını yarattiKomik Mesajlar. Nokta O da kalkti kaynana olduKomik Mesajlar. Nokta

* AşK BiR MuZ KaBuĞuDuR BaStIN Mı AyAğIn DeĞiL HaYaTıN KaYaR

* Dost kara günde KARANLIĞA KARIŞIRKomik Mesajlar. Nokta

* Babam sevdi annemi aldı,Mecnun sevdi Leyla'yı aldı, ben sevdim babayı aldımKomik Mesajlar. Nokta

* DELİ gibi sevdim, MANYAK gibi evlendimKomik Mesajlar. Nokta

* Gerçekler acıdır ,baklava tatlıdır, o zaman baklava gerçek değildirKomik Mesajlar. Nokta